Právní poznámka

Právní poznámka

Tento webový informační servis navrhla pro zákazníky v České republice společnost BERLIN-CHEMIE/MENARINI Ceska republika s.r.o. se sídlem v Praze, Budějovická 778/3.

Všechna vlastnická práva k materiálům zveřejněným na této webové stránce patří společnosti BERLIN-CHEMIE/MENARINI Ceska republika s.r.o.. Kopírování, tisk a další využití těchto materiálů je povoleno pouze pro nekomerční a soukromé účely.

Všechny obchodní značky používané na těchto webových stránkách jsou registrovanými ochrannými známkami a mohou být použity pouze po obdržení písemného souhlasu od společnosti BERLIN-CHEMIE/MENARINI Ceska republika, s.r.o.

Všechny léčivé přípravky uvedené na těchto webových stránkách byly schváleny k prodeji v České republice na základě rozhodnutí příslušných orgánů veřejné správy a platných právních předpisů. Žádné informace zveřejněné na těchto webových stránkách nepředstavují nabídku ve smyslu ustanovení občanského zákoníku.

Jakékoliv použití nebo podání léčivých přípravků uvedených na těchto webových stránkách se může uskutečnit po předchozí konzultaci s lékařem nebo lékárníkem a po seznámení se s informacemi v příbalovém letáku.

reklamni banner
reklamni banner